Jacek Salij

Dzieła wybrane ojca Jacka Salija

 • Jacek Salij OP, Dzieła...
  Szybki podgląd

  Jacek Salij OP, Dzieła wybrane, Święty Tomasz z Akwinu

  50,48 zł

  Drugi tom z serii Dzieł wybranych Ojca Jacka Salija OP jest poświęcony świętemu Tomaszowi. Większość zawartych tekstów w całości dotyczy teologii Tomasza, w każdym zaś z pozostałych tekstów jego myśl teologiczna przywoływana jest jako integralna i zazwyczaj bardzo istotna część przedstawianego tematu. W przeciwieństwie do naszego współczesnego pojmowania wiary, myśl świętego Tomasza na temat poznania Boga jest bardziej ontologiczna niż psychologiczna, bardziej teocentryczna niż antropocentryczna.

 • Jacek Salij OP, Dzieła wybrane, Święty Augustyn
  Szybki podgląd

  Jacek Salij OP, Dzieła wybrane, Święty Augustyn

  50,48 zł

  Pierwszy tom z serii Dzieł wybranych ojca Jacka Salija OP jest poświęcony świętemu Augustynowi. Opatrzony obszernym wstępem ks. prof. Jerzego Szymika oraz wydany w bordowym, eleganckim płótnie. Na tom składają się: Rozmowy ze świętym Augustynem, Wolność w refleksji świętego Augustyna, Niedziela jako dzień Ducha Świętego, Konkubina świętego Augustyna.

 • Jacek Salij OP, Dzieła...
  Szybki podgląd

  Jacek Salij OP, Dzieła wybrane, Nasza wiara

  60,00 zł

  Trzeci tom z serii Dzieł wybranych ojca Jacka Salija OP jest poświęcony zagadnieniu wiary. Całość jest pogłębioną refleksją nad jej jakością, prawdami oraz naszymi mniemaniami i wyobrażeniami, które należy przemyśleć. Licznie przywołane przykłady sprawiają, że tematy teologiczne są bliskie i życiowe, bo wiara jest sprawnością duchową, mocą która rozpoczyna w nas życie wieczne.

 • PAKIET//Jacek Salij...
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
  Szybki podgląd

  PAKIET//Jacek Salij OP//Dzieła wybrane//1-3

  160,95 zł

  Seria Dzieła wybrane to zbiór tematycznych publikacji o. Jacka Salija, które popełnił na przestrzeni swojej aktywności duszpasterskiej i akademickiej.