• Wyprzedaż!

PAKIET//Jacek Salij OP//Dzieła wybrane//1-5

Cieszący się niezwykłą popularnością cykl publikacji dotykających najważniejszych zagadnień religii chrześcijańskiej.

Zostały w nim zebrane i pogrupowane w odpowiednie tematy najróżniejsze pisma o. Jacka Salija, które popełnił on na przestrzeni swojej aktywności duszpasterskiej i akademickiej.

Wersja publikacji
  • Wersja drukowana
  • Wersja mobi
  • Wersja epub
305,71 zł
198,71 zł Zniżka 35%

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Na pakiet Dzieła wybrane składają się następujące tytuły:

1. Tom I, Święty Augustyn

2. Tom II, Święty Tomasz z Akwinu

3. Tom III, Nasza wiara

4. Tom IV, Nasze Obyczaje

5. Tom V, Polska - nasza Ojczyzna

Cała seria Dzieła wybrane okraszona jest wstępem ks. Jerzego Szymika, który można przeczytać w otwierającym tomie poświęconym świętemu Augustynowi.

O Autorze:
Jacek Salij  (ur. 1942) - urodzony w Budach na Wołyniu, jest teologiem, duszpasterzem oraz autorem wielu publikacji naukowych, popularyzatorskich i tłumaczeń. Przez kilka dziesięcioleci był związany z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Niemal przez całe swoje życie kapłańskie w Zakonie Dominikańskim jest związany z kościołem św. Jacka w Warszawie, gdzie swoim kaznodziejstwem i posługą duszpasterską służy już kilku pokoleniom mieszkańców stolicy. Jest członkiem polskiego PEN Clubu. W grudniu 2018 został wyróżniony przez Prezydenta RP Medalem Stulecia Odzyskania Niepodległości.

965 Przedmioty
Autor
O. Jacek Salij OP
Wydawnictwo
Teologia Polityczna
Ilość stron
1600
Oprawa
płótno+obwoluta