Jacek Salij OP, Dzieła wybrane, Święty Augustyn

Pierwszy tom popularnej serii i rozważania wybitnego teologa nad myślą św. Augustyna.

Pierwszy tom z popularnej serii Dzieł wybranych o. Jacka Salija OP jest poświęcony świętemu Augustynowi. Opatrzony obszernym wstępem ks. prof. Jerzego Szymika oraz wydany w bordowym, eleganckim płótnie. Na tom składają się: Rozmowy ze świętym Augustynem, Wolność w refleksji świętego Augustyna, Niedziela jako dzień Ducha Świętego, Konkubina świętego Augustyna.

Wersja publikacji
  • Wersja drukowana
  • Wersja mobi
  • Wersja epub
50,48 zł

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

O Autorze:

Jacek Salij  (ur. 1942) - urodzony w Budach na Wołyniu, jest teologiem, duszpasterzem oraz autorem wielu publikacji naukowych, popularyzatorskich i tłumaczeń. Przez kilka dziesięcioleci był związany z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Niemal przez całe swoje życie kapłańskie w Zakonie Dominikańskim jest związany z kościołem św. Jacka w Warszawie, gdzie swoim kaznodziejstwem i posługą duszpasterską służy już kilku pokoleniom mieszkańców stolicy. Jest członkiem polskiego PEN Clubu. W grudniu 2018 został wyróżniony przez Prezydenta RP Medalem Stulecia Odzyskania Niepodległości.

O książce w mediach:

obejrzyj wywiad z Autorem książki

przeczytaj wywiad o świętym Augustynie

posłuchaj wywiadu z Autorem w poranku "Siódma9"

obejrzyj interpretację czytaną fragmentu książki "O Bogu" w wykonaniu Radosława Pazury i Jędrzeja Fulary

930 Przedmioty
Autor
Jacek Salij OP
Redakcja naukowa
dr hab. Karolina Kochańczyk-Bonińska
Ilość stron
401
Oprawa
płócienna z obwolutą
Rok wydania
2020
ISBN
978-83-62884-50-6