Ludwik Ehrlich, Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza

Tom II serii Tradycje polskiej myśli prawa międzynarodowego w XV wieku.

Książka prof. Ludwika Ehrlicha dotycząca Pawła Włodkowica i Stanisława ze Skarbimierza pokazuje kontekst ich działalności i myśli: konflikt polsko-krzyżacki i Sobór w Konstancji oraz przybliża ich poglądy na prawo międzynarodowe i wojnę sprawiedliwą.

Wersja publikacji
  • Wersja drukowana
  • Wersja mobi
  • Wersja epub
37,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

O serii:

Celem serii jest przypomnienie dorobku polskiej szkoły prawa międzynarodowego oraz osiągnięć dotychczasowych badań nad jej najwybitniejszymi przedstawicielami, takimi jak Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza. Jest to wznowienie klasycznej pracy prof. Ludwika Ehrlicha poświęconej obu wyżej wymienionym myślicielom, ich dziełu oraz okolicznościom historycznym, w których tworzyli: sporom polsko-krzyżackim i Soborowi w Konstancji.

Książka wydana we współpracy z Narodowym Centrum Kultury

973 Przedmioty
Autor
Ludwik Ehrlich
Wydawnictwo
Teologia Polityczna, Narodowe Centrum Kultury
Redakcja naukowa
prof. Marek A. Cichocki, Adam Talarowski
Ilość stron
300
Rozmiar
148x210
Oprawa
twarda
Rok wydania
2017
ISBN
978-83-79822-83-6